Zimní dovolená v Ski Bukovka

Zimní dovolená m své kouzlo. I když spousta lidí preferuje spíše letní dovolenou, najde se spousta takových, kteří si raději vychutnají svůj odpočinek v zimním období. Případně, pokud jim to čas a finance umožňují, vychutnají si během jednoho roku obě dvě dovolené. Dochází vám nápady, kam se v zimě vydat na dovolenou a nechcete vyrážet za hranice Česka? Potom by pro vás mohla být ideální dovolená v resortu Buková Hora. Tento resort leží v Orlických horách a každoročně ho vyhledávají tisíce turistů. Jedná se o oblíbené zázemí díky příjemné poloze, kde panují ideální podmínky pro zimní radovánky a krásné prostředí obklopené krásnou přírodou.

lyžování

Co vám tento resort může nabídnout? Pokud zde chcete strávit vícedenní dovolenou, máte možnost se ubytovat přímo na sjezdovce. Z apartmánů budete mít výhled na okolí, na sjezdovku či na lanovku. Rovněž v okolí jsou široké možnosti příjemného a cenově dostupného ubytování v podobě penzionů a podobně. Resort vám nabízí široké možnosti aktivit, kterými zde můžete vyplnit svůj čas. Samozřejmostí je několik sjezdovek, kde si můžete užít jízdu na lyžích nebo snowboardu.

běžky

K dispozici jsou pro vás také vleky a lanovka pro snadnou dostupnost jednotlivých sjezdovek. Sjezdovky jsou různě náročné, od těch nejzákladnějších pro začátečníky až pro experty v zimních sportech. I vaše děti mohou využít speciální sjezdovky určené přímo pro ně. Najdete zde i široké možnosti občerstvení, kde si můžete vybrat dle své chuti. K dispozici vám je restaurace s klasikou českou, ale i zahraniční kuchyní. Občerstvit se můžete také v bufetech, které jsou k dispozici v okolí sjezdovek. Pokud dostanete během sportování žízeň, můžete využít nabídky Apres Ski barů, kde máte na výběr z široké možnosti horkých i studených nápojů, stejně jako alkoholických či nealkoholických.