Zařízení a doplňky, které musí mít v bytě každý mladý pár

Rozhodli jste se vyletět ze svého hnízda a máte první vlastní bydlení? Jaké věci byste si zaručeně měli pořídit?

S velkou postelí je hodně zábavy

Postel by měla být kvalitní, aby se pod vámi při prvních hrátkách nerozpadla. A samozřejmě byst měli investovat do velké matrace.
květina v květináči

Květiny a rostliny

Není nic lepšího, než čerstvý vzduch a zelená v místnosti. Toho docílíte těmi správnými rostlinkami. Prostor je potom příjemnější na oko. Bude se zdát, že váš interiér není tak prázdný. Zelené květiny mohou být umělé, ovšem ty kvetoucí by měly být živé. Vyberte si tu správnou pro sebe i pro partnera.

Lapače prachu

Domov nevytvoříte ihned, musíte si na něj zvyknout a připravit jej. Proto byste měli mít nějaké předměty ze starého domova, které vám to připomenou. Stačí jenom drobnosti, třeba obraz nebo zarámovaná fotka, nebo nějaké suvenýry z dovolených.

Sklenky na víno, šálky na kávu a skleničky

Určitě se u vás bude sházet společnost lidí, ať už to budou kamarádi nebo rodina. Nezapomeňte proto, že by měli mít z čeho u vás pít kávu, z čeho se napít vody a také samozřejmě do čeho nalít víno. Tyto věci se dnes dají pořídit velice levně a vkusně.

Záclony a závěsy

Záclony jsou útulným doplňkem bytu, navíc skryjí nedostatky, jako je nevkusný radiátor nebo špatně vymalované rohy u oken. Závěsy jsou pak plně funkční, pokud jimi zakryjete okna, budete mít soukromí.

Polštáře

To jsou podceňované doplňky domácnosti. Nepatří jenom do ložnice, ale i na sedačku do obýváku nebo na sedací lavici do kuchyně.
víno u gauče

Obrazy

Dodejte svému domovu nádech moderního stylu. Obrazy rozjasní váš byt a dají mu zvláštní kouzlo.

Knihovna

V každé domácnosti by jedna měla být. Určitě máte knihy, které potřebujete uskladnit. Snadno z nich můžete udělat i designový kousek, pokud víte, jak na to.