Žádné registry dlužníků

Jednou z největších překážek při žádosti o poskytnutí půjčky může být u klasické banky záznam v některém z registrů dlužníků. Stačí pouze drobný záznam a už přestáváte být pro banku bonitním klientem. A to na několik dlouhých let.

  • Co dělat v případě, že tento problém nastal a vy přesto potřebujete nutně půjčit?
    • Obrátit se na některého nebankovního poskytovatele, který tento problém neřeší.

prase v ruce

Pro podnikatele, kteří se dostali do svízelné finanční situace, je připravena nebankovní hypotéka bez registru. Jak už z názvu vyplývá, ve zmíněných registrech nikdo záznamy hledat nebude. Poskytovatel se spoléhá na to, že jeho budoucí klient je natolik zodpovědný, že si umí sám spočítat, jestli zvládne vše v budoucnu dlouhodobě splácet. Hypotéka je v mnoha případech totiž běh na opravdu dlouhou trať. Doba splácení se dá prodloužit podle potřeby a momentální situace na delší dobu. Pokud je příjem žadatele nízký, pak mu budou nabídnuty také nízké splátky. Z toho plyne, že ani nízké daňové přiznání podnikatele není nepřekročitelnou překážkou.

Produkt pouze pro podnikatele

Takzvané hypotéky bez registrů ale nejsou určené pro běžného spotřebitele, jsou určené pouze pro potřeby podnikatelů a firem. Jsou to prostě budoucí investice do podnikání. Další možností, jak peníze využít, je požádat o konsolidaci půjček.

  • Všechny nevýhodné úvěry se vyplatí a klient bude bez obav splácet pouze takové částky, které jsou pro něho akceptovatelné.

růst úspor

Oproti bankovním nabídkám, ve kterých jsou nároky na klienta leckdy opravdu vysoké, jsou v tomto případě nastaveny přijatelné úrokové sazby a možná tolerance nízkého daňového přiznání. Jestliže jste tedy nedosáhli na úvěr v bance, nečekejte zbytečně několik let, až se vaše situace zlepší a budete to moci zkusit znovu. Raději se obraťte tam, kde vám pomohou hned a bez zbytečných prodlev.