Vlastní bydlení v novém a krásném domově

Než starý, škaredý a plesnivý byt, není lepší někde samostatně a hezky žít?
Netoužíte občas po svém vlastním bydlení? Chtěli byste zakusit ten pocit, když máte soukromý vlastní domeček, ve kterém žijete? Proto je zde velice praktický a levný způsob, jak toho dosáhnout a to právě pomocí mobilních domů. Jsou velice lukrativní, nové, krásné a plně vybavené. Ovšem mohou být i bez vybavení, abyste si je mohli zařídit podle svého vlastního stylu.

stará zástavba

Stačí si vybrat ze skladových zásob a dům Vám přivezeme až na místo, kde má stát, až na Váš pozemek. Ustavíme a případně kdykoliv cokoliv doladíme nebo opravíme a samozřejmostí je i záruční servis. Díky tomu můžete bydlet v podstatě ze dne na den. Vše proběhne hladce a profesionálně. Zařídíme odborný převoz a vše kolem, takže Vás nečekají žádné starosti ani jiné zařizování. Dům bude Váš. Konečně zažijete, jaké to je, když nemáte sousedy za zdí. Vyzkoušejte ten pocit, je opravdu příjemný!

moderní apartmán

Celoroční mobilní domy
si můžete také navrhnout pomocí našeho konfigurátoru. Existuje samozřejmě více typů a druhů, takže můžete vybírat z dřevostavby, která má příjemný vzhled přírodního materiálu dřeva nebo z dalších, které vypadají jako obyčejné zděné domy, ale mají speciální zateplení, díky kterému v takovémto obydlí můžete bydlet celoročně. V létě Vám zde nebude horko, v zimě nebude zima. To je vždycky prima!
Zateplení je provedeno profesionálně a vždy odborným způsobem. Používáme moderní technologie a díky tomu si můžete užívat bydlení v tomto obydlí po celý rok, aniž byste zaznamenali nějakou změnu.

bílošedivý interiér

Volba je jenom a pouze na Vás

Některé domy mohou být skladem– proto je jejich koupě a následné převezení velice rychlé. Díky tomu můžete bydlet během pár dní. Rychlé, levné a praktické bydlení, které poskytuje soukromí, co víc si můžeme přát. Nízkoenergetické domy mají navíc nízké náklady, což se hodí jak pro rodiny s dětmi, jednotlivce, studenty, páry, kteří spolu začínají žít nebo i seniory.