Ten nejlepší úvěr pro vaše plány

Váháte, jakou půjčku zvolit, a která bude nejlepší pro vaše plány? Pak byste neměli zapomenout ani na možnost sjednat si nebankovní americkou hypotéku, která vám může rovněž nabídnout mnoho zajímavých předností.
Tak, jako všechny nebankovní hypotéky, si můžete i tuto půjčku sjednat snadno a rychle přes internet, což v praxi znamená, že nemusíte nikam chodit. Nemusíte si sjednávat schůzku, nemusíte nikam chodit, a to ani jednou, takže ušetříte čas tím, že se místo chození někam budete věnovat věcem, které jsou pro vás důležité.
dolarové bankovky a otazník
A tak jako všechny nebankovní hypotéky, tak i americká hypotéka v nebankovní podobě je velice rychlá – nejenže podáte žádost o tuto půjčku během několika minut, ale také proto, že můžete mít peníze na svém účtu již do týdne. To znamená, že když pomýšlíte na dovolenou, můžete si rovnou rezervovat letenky, protože je velice brzy zaplatíte.
A samozřejmě je i tato půjčka bez komplikací – nic nemusíte vypisovat, zařizovat, dokládat. Ovšem tím to nekončí! Také můžete žádat i v situaci, kdy máte zápis v registru anebo nižší příjmy. Díky individuální péči je dost možné, že ani takové potíže nebudou vadit, a vy úvěr získáte třeba i se zápisem v registru.
mince a jedna ohnutá bankovka

Co je nejdůležitější? Bonita a ručení nemovitostí!

Možná vás napadne, co je pro získání takové nebankovní americké hypotéky to nejdůležitější.
Tak jako u všech ostatních půjček, tak i v tomto případě je nezbytné, abyste měli dostatečnou bonitu. Ovšem pozor, díky individuálnímu přístupu a nastavení podmínek půjčky na míru je možné i nižší příjmy tolerovat.
V každém případě platí, že za americký úvěr musíte ručit nemovitostí. Ta je tou pravou zárukou za bezúčelový úvěr, kdy věřitel neví, jak s penězi naložíte. Když budete ručit nemovitostí, tak má jistotu, že se mu taková půjčka vrátí – a vy budete mít jistě velkou motivaci půjčené peníze splatit i s úroky.