Rezervační systém pro malé i velké sportovní centrum.

Jste majitelem nebo majitelkou sportovního centra, která je vyhlášené ve vašem městě, ale váš rezervační systém vám už pomalu, ale jistě začíná kolabovat? Jako každý majitelem určitě moc dobře víte, že spokojený zákazník přijde zase znovu, ale co ten, který není? Pokuste se tedy tomu zabránit díky našemu rezervačnímu systému, který vám tak ušetří spoustu času. Náš rezervační systém pro sportoviště vám usnadní práci nejen na den, ale také na několik roků dopředu. Vaši zaměstnanci tak budou rádi chodit do práce, protože se jim bude tak dobře a rychle pracovat.

fitness

Nemusíte se navíc bát, že byste se s ním nedokázala naučit pracovat, protože každý jednou začínal a my vás rozhodně nenecháme ve štychu. Naší verzi si můžete zkusit online přímo na našich stránkách. Pro každého zákazníka, který má své specifické požadavky na náš rezervační systém máme zajisté pochopené a velkou dávku trpělivosti, protože každému jde něco jiného. A co vlastně náš systém umí? Chcete využít možnosti live vysílání ze svých lekcí, kde máte krásného trenéra a vaše klientela jsou převážně ženy? Tak jim dejte okusit možnost se podívat na jejich budoucího trenéra, pokud k vám ještě nezavítaly.

jídlo

Po tomto live přenosu jich budete mít určitě dlouhé zástupy už před vaší otevírací dobou. Ceník za naše služby si také můžete velmi rychle najít na našich webových stránkách, a ihned budete tak vědět cenu kterou si účtujeme. Máme rezervační systém pro sportoviště Fitness-rezervace.cz, který vám zajistí pohodlí. Potřebuje vědět kolik vás stojí váš lektor? Tak s námi to můžete rychle zjistit, i tuto možnost nabízí náš systém. A co Multisport karty? Ano a spoustu dalších funkcí o kterých si můžete také dočíst na našich stránkách. Nebo snad víte o někom, kdo také vlastní fitness a potřebuje nutně pomoct, protože se už ve svém vlastním systému naprosto ztrácí? Tak ho odkažte k nám a my mu přizpůsobíme náš systém přesně na míru tak jak on potřebuje.