Nenechte si zkazit léto

Blíží se léto a pro mnohé dívky a ženy je to doba, kdy budou muset řešit otázku, jak se koupat, když mají své dny. Mnoho žen se koupání v bazénech, na koupalištích, ale i v přírodě, během menstruace vyhýbá. Starší ženy si pamatují, že kdysi bylo přímo zakázané koupat se v tomto období. Přikazoval to návštěvní řád. Bylo to však v době, kdy neexistovaly tampony a na trhu byly jen dva druhy obyčejných vložek. S tím se opravdu do bazénu jít nedalo. Dnešní mladé dívky mají novou možnost, jak situaci vyřešit. Mnohé již objevily kouzlo menstruačních kalhotek, ale ani ty při silné menstruaci nepomohou.

žena

Ale dají se použít menstruační kalhotky do vody, pokud vaše krvácení není silné, čili na začátku nebo konci menstruace. Je to jen na vaší odvaze, zda budete či nebudete věřit menstruačním kalhotkám a půjdete se koupat bez dalších hygienických pomůcek, třeba tamponu nebo kalíšku. Další otázkou je, zda je vůbec koupání v chlorované vodě nebo ve vodní nádrži v přírodě hygienicky vhodné. Možná je to námět na rozhovor s vaším gynekologem. Dívky a ženy to mají během dovolených složitější a řada z nich plánuje dovolenou podle menstruačního kalendáře. Někdy však pravidelnost cyklu selže a to je pak problém, když je potřeba na pláži vyhledávat co chvíli WC, ale my ženy si umíme vždy poradit a přece si nenecháme zkazit dovolenou.

koupání

Používáte menstruační kalhotky i na koupání? A jaké jsou vaše zkušenosti? Doporučujete? Nebo nesplnily vaše očekávání? Měla byste napsat své zkušenosti na stránky prodejce nebo výrobce, protože jen zkušenosti z praxe mohou posunout vývoj kupředu. Jen na vás, které již kalhotky používáte, abyste rozšířila řady spokojených dívek a žen, které si kalhotky dle vašeho doporučení také zakoupí a vyzkouší.Milé dívky a ženy, nenechte si svými dny zkazit léto a dovolenou. Používejte menstruační kalhotky.