Moje účetnictví

Myslíte si, že účetnictví je jednoduché? Pokud si to myslíte, tak si zkuste vést daňovou evidenci jenom pak nanečisto. Protože tohle jsem přesně zkoušela, když jsem svým rodičům řekla, že účetnictví je opravdu jednoduché. Jenomže jsem ještě netušila, že jsem se dívala pouze jenom na takové malé základy, které se týkají účetnictví. A protože bydlím v Praze, tak jsem si říkala, že bych mohla být opravdu skvělá účetní v Praze čtyři. Nebo by se to nemyslíte? Sice chápu, že každý člověk si vždycky o sobě míní vždycky jenom to nejlepší. Někdo se ale zase moc podceňuje, takže podle mého názoru by bylo nejlepší, aby si člověk vždycky všechno zkusil sám na sobě, než bude chválit sebe anebo někdo ostatní.

Ekonomie možná není úplně pro mě.

Protože podle mého názoru sám člověk ví o sobě, jak na tom přibližně je. A na co má a na co ne. Takže abych se přiznala, byla jsem velice ráda, když mi moje máma řekla, abych se pořádně rozmyslela, jakou cestou se budu chtít vydat. Musím říct, byla jsem ještě docela hodně mladá a nevěděla jsem, co budu dělat, tak nakonec jsem na zkoušku udělala dva kurzy účetnictví. A zjistila jsem, že to není nic pro mě. Protože je to pro mě velice složité. Zkoušela jsem tam samozřejmě klasické účetnictví, podvojné účetnictví i daňovou evidenci a musím uznat, že to bude složité.

V účetnictví se nevyznám.

Takže jsem si řekla, že účetnictví a další podobné věci, které se týkají ekonomiky a účetnictví nebo daních, raději přenechám odborníkům, kteří se v tom vyznají a mají v tom jasno. A mně se z toho akorát motala hlava a říkala jsem si, že než abych udělala nějakou hloupost anebo velikou chybu, tak raději tohle účetnictví v Praze 4 https://jkcredit.cz/sluzby/ucetnictvi-danova-evidence/ nechám profesionálům a já se budu věnovat raději něčemu jinému, na co mám hlavu a taky nervy. A že by to byla čísla? To asi bohužel ne. A sice mám ekonomickou školu, ale asi jsem tam toho moc o účetnictví nepobrala.