Má místo i na vaší zahradě

Stěhování do rodinného domu je velkou událostí pro celou rodinu. Nejvíce ze všeho se těšíte na prostornou zahradu, kde si děti budou moci užívat hry na čerstvém vzduchu a trávit čas se svými kamarády. Po prvních týdnech v novém domově se vám však nedaří vaše sny naplnit. Děti jsou často uvnitř domu a tráví mnoho času před televizní obrazovkou nebo monitorem počítače. Samozřejmě i vy víte, že tady nepomůže žádný zákaz nebo trestání.
písmo křídou.jpg
Tady je třeba vhodná motivace a něco, co přiměje děti trávit čas venku. Zahrada, kde má místo jen pár okrasných keřů není nic, co by děti mohlo zabavit. Změňte to hned! Pořiďte jim na zahradu zajímavé sportovní vybavení, které bude navíc rozvíjet jejich pohybový aparát. Trampolína pro děti není jen něco, co přinese mnoho smíchu a radosti. Je to také velmi dobrá sportovní pomůcka, která má místo i v mnoha posilovnách pro dospělé. S její pomocí si mohou formovat postavu maminky i tatínci.
objímání holčiček.jpg
Hlavně bezpečnost
Novou trampolínu už jste dětem vybrali a zvolili jste model, kde si může zábavu užít každý člen vaší domácnosti. Teď jen máte strach, aby nedošlo k nějakému nepříjemnému úrazu v zápalu hry. Zapomněli jste totiž na jeden z důležitých doplňků. K vaší nové sportovní pomůcce jste si neobjednali ochrannou síť na trampolínu. Ochranné sítě jsou zhotoveny z velmi pevného materiálu, který zajistí dostatečně dlouhou životnost. Perfektně ochrání uživatele uvnitř před možnými pády a jsou pružné natolik, aby skok mimo označenou plochu byl bezpečný a stále zábavný. Doplněné o zip zajišťují dohled nad dětmi v celé ploše.

Vyberte si z vystavených modelů ten, který bude nejlepším společníkem vašich dětí i dospělých. Již brzy se na vaší zahradě budou scházet děti i ze širokého okolí. Všichni se těší na společně strávené chvíle. A zanedlouho bude skákání mnohem bezpečnější!