Kšiltovka jako silná reklamní zbraň


Každý z vás si jistě dokáže vybavit televizní vysílání současné doby, nebo alespoň z doby před několika lety, a ti, co pamatují dobu socialismu mají zřetelné měřítko, jak moc reklama zasahuje do našeho života, a jak málo zasahovala tehdy, v době osmdesátých let minulého století. Tehdy se na obrazovce jen občas objevil „Pan vajíčko“ a s úsměvem jsme zhlédli reklamu na nové polévky od Vitany, anebo punčochové kalhoty od Elite Varnsdorf. Dnes se na nás z televize valí reklama ze všech stran a mnohdy je tak otravná, že přepínáme kanály, nebo odcházíme do kuchyně pro něco dobrého na zub.

kšiltovka na hlavě

Zatímco mnozí televizní reklamu ignorují, a někteří dokonce nemají ani televizi, co určitě neunikne pozornosti, je při chůzi po chodníku záběr na muže nebo pohlednou krásku s kšiltovkou, na jejíž přední straně se v celé své kráse skví zajímavé logo, nápis, malba či fotka. Jestliže je obraz poutavý a oslovující, je to vysloveně perfektně zacílená reklama, působící mnohem lépe, a hlavně nevtíravá a za pár korun.

dívka s kšiltovkou

Chcete-li zadat reklamu do televizního vysílání, zaplatíte obrovskou sumu v porovnání s tím, co vás bude stát potisk na reklamních kšiltovkách. A nemusí jít vysloveně o reklamu na prací prášky nebo na nový typ pojištění, propagovat lze cokoli, třeba i životní styl či sportovní, kulturní a společenské akce, ubytování, půjčovny jízdních kol nebo lodí atd. Kšiltovky lze rozdávat jako dárek k nákupům v e-shopech anebo je nechat potisknout pro akce s přáteli, pokud společně chystáte nějakou dovolenkovou akci u moře nebo v horách.

Mimochodem, právě dovolená, a zejména tam, kde se lidé cítí uvolnění a spokojení, je příznivá pro propagaci čehokoli, co je lidem prospěšné a nejedná se o nějaký skrytý podvod s cílem osobního zisku a profitu. Na dovolené můžete uspět s nápisy na kšiltovkách v souvislosti se zdravou výživou, masážemi, cvičením a posilováním, wellness, krmivy a potřebami pro domácí zvířata, volným neformálním oblečením a sportovní obuví, pokojovými rostlinami atp.