Jak zvýšit návštěvnost svých webových stránek

Za svou webovou prezentaci jste plně zodpovědní vy. Jak obsahem, tak jejich atraktivitou. Obsah, pokud je z právního hlediska nějak závadný, musí být avizován na úvodní stránce. Jedná se o obsah nějak nechutný, erotický a pornografický. Ostatní je volné. Je jen na vás, jestli vaše příspěvky budou čtivé, zajímavé a atraktivní. Totéž platí o fotografiích. Pokud vkládáte vlastní tvorbu, je možné, že jste dobrý fotograf. Ale je také možné, že si to o sobě jen myslíte. Fotografie musím splňovat určité parametry, aby byla atraktivní a hezká. Zaprvé, musí být především ostrá. Tedy hlavní, důležitý motiv musí být ostrý. Jeho okolí je možné ponechat jako záměr fotografa. Je to o efektu. Například detail chodidla zespodu je ostrý, postava, které patří a je na fotce vzdálená, je jakoby rozmazaná. Celek působí velice interesantně.
budka na monitoru
Dalším pravidlem atraktivní fotografie je kompozice. Možná jste slyšeli něco o zlatém kříži. Také zásadní pravidlo že postava na fotografii se dívá vždy směrem do středu fotografie. Tím navozuje pocit, že se kouká směrem, kde můžete na fotce vidět něco zajímavého i vy.
Texty jsou dalším důležitým faktorem pro opakovanou návštěvnost stránek. Nudné, dlouhé texty, sáhodlouhé filozofování nikdo nebude číst. Pokud nejste schopni seskládat dohromady zajímavý, poutavý a navíc třeba i svým způsobem vtipný, omezte se na jednoduché, krátké glosy. Tím docílíte, že vaše sdělení nikoho nebude nudit a že při čtení nepřeklikne na jiné stránky. Pokud si nejste se svým výkonem jistí, zapněte si ve svém Wordu funkci hlasitého přečtení textu. Okamžitě pochopíte, jestli text tzv. odsýpá, anebo je příliš kostrbatý.
předání peněz
To jsou všeobecné zásady pro opakovanou návštěvu vašich stránek. Aby vás čtenáři našli, musíte se zapsat do vyhledávačů a katalogů. Před tím, než k této činnosti přistoupíte, najděte si na internetu nějaké rady jaké slova použít, které jsou nejvyhledávanější a které zajistí, největší počet zařazení stránek do předních míst katalogů. Je to tzv. SEO problematika.
Pokud máte štítky z atraktivních slov jejich kombinací a přesto se k vám návštěvníci nehrnou, nezbude vám nic jiného než si své stránky podpořit placenou reklamou.

Posted in Web