Jak zvládnout nouzi?

Říká se sice, že chudoba cti netratí, ale přesto si musíme upřímně přiznat, že být chudým není rozhodně žádné terno. Protože ten, kdo nemá peníze, nemůže nejen bezuzdně rozhazovat, ale nejednou ani zaplatit to, co bezpodmínečně zaplaceno být musí. A pokud nad někým visí Damoklův meč nesplacených závazků, je vážně zle.peněženka s bankovkami.jpg
Ovšem co s tím naděláme, že?
Nadělat se s tím dá nejednou vlastně jediné. Tedy vzít si půjčku. Ovšem je smutnou pravdou, že ten, kdo je v problémech skutečně až po uši, ale klidně i někdo jsoucí přece jenom v poněkud lepší situaci, může narazit. Tedy setkat se s tím, že mu navzdory jeho snaze odmítnou půjčit.
Obvykle se tak stává ve chvíli, kdy přijde do banky někdo, kdo má nízké příjmy, nepříliš bohatě vypadající daňové přiznání, záznamy v registrech dlužníků, exekuce, další dluhy a podobně. Někoho takového neshledávají bankovní úředníci důvěryhodným a je tak prakticky jisté, že bude takový žadatel odmítnut.
A tím, kdo někomu takovému nakonec dost možná jako jediný přispěchá na pomoc, je nebankovní společnost a její americká hypotéka bez registru. A to proto, že jsou právě u tohoto finančního produktu nastaveny podmínky pro jeho získání tak, aby dokázal vyhovět i hodně problematický žadatel.mince z roliček.jpg
Aby člověk tuto hypotéku získal, musí vlastně jenom prokázat alespoň takové příjmy, jež postačují k placení těch nejnižších možných splátek, a musí být také schopen zaručit se za půjčené peníze dáním vlastní nemovitosti do zástavy za tyto.
Pokud někdo v tomto ohledu uspěje, nemá se čeho bát. Jednoduše a bez zbytečného papírování si zažádá, dohodne se na všech detailech půjčky se zástupcem poskytovatele, vše doloží a podepíše smlouvu a peníze jsou jeho. Za těch nejideálnějších podmínek, jaké lze flexibilně domluvit a jakým není problém kdykoliv vyhovět.
Jak se o tom můžete přesvědčit i vy sami.