I Vy se můžete připojit


Jak úžasná zpráva, že i Vaše adresa spadá pod pokrytí signálu! I Vy jste ti vyvolení, kteří se mohou připojit k bezdrátovému vysokorychlostnímu internetu! Protože internet praha 4 prostě dokáže poskytnout v mnoha částech! Jestli bydlíte v Braníku V Podhájí, nebo v Krči ve Višňové, ale také v Libuši na Vyšebrodské, ale i v jiných částech Prahy 4, potom jste vítězové. Vy totiž můžete změnit poskytovatele internetového připojení.
nákup přes tablet.jpg
Proč byste to měli udělat?
Vezměte si, kolikrát si sednete doma k internetu. Zanecháte chaosu a chcete si v klidu přečíst zprávy, nebo si vyhledat informace o počasí. Ale také si potřebujete najít destinaci, kde budete trávit letošní dovolenou. A co se Vám při této klidné chvíli může stát?
·       Může se přerušit spojení, a to z nejrůznějších důvodů. Třeba se někdo vrtal v kabelech a odpojil omylem i ten Váš.
·       Nebo při hledání vysněné destinace strašně dlouho načítají fotografie, které Vás zajímají ze všeho nejvíce.
·       Nebo je chyba na straně poskytovatele a musíte ji po telefonu nejdříve vyřešit s technikem. Tedy jen v případě, pokud se dovoláte.
A toto všechno Vám odpadne, když změníte dosavadní připojení na internet praha 4, který je bezdrátový a vysokorychlostní!
vousatý podnikatel.jpg
Co to obnáší?
Taková změna není vůbec žádný problém. Jen zrušíte kabely od původního připojení a necháte si změřit signál novým poskytovatelem. Dostanete krabičku a hurá na internet! Ato teprve uvidíte, jak to celé funguje!
·       K přerušení spojení dochází maximálně jednou za deset let! (To jsme si vypůjčili hlášku ze známého českého filmu.)
·       Jakékoliv texty, nebo fotografie se načtou během chvilky. I přechody na ostatní webové stránky jsou okamžitě provedeny.
·       A v případě nějaké nesrovnalosti jsou na telefonu technici, kteří ji okamžitě odstraní.
Důležité ale je, že báječný internet praha 4 je dostupný i ve Vašem bydlišti! Takové štěstí nemá 5% obyvatelstva z Prahy 4.