Escape game

Těšíte se na víkend, ale stále nemáte nic v plánu a přesto byste něco zábavného podnikli? Chcete něco podniknout s kamarády a báječně se bavit? Máme pro vás to pravé. Únikovka Escape game Enigma Escape vás zabaví a můžete se vcítit do role agenta, který řeší záhadu ztraceného kolegy a tajných dokumentů nebo můžete vyřešit záhadu umírajících lidí v městečku se zvláštní historií. Hra je určena pro dva až pět lidí. Děti se mohou hry taky účastnit od deseti let. Ale je jen na rodičích, jestli je příslušná úniková hra vhodná pro jejich dítě. U hry Samara není doporučeno brát příliš malé děti, aby se nebály. Místy jsou lekavé scény. Berte jen děti, kteří jsou fandové hororů a mají pro strach uděláno. Návštěva celé rodiny je vítána, jen musí zvolit mírnější variantu hry například Dvojitého agenta.záhadné děsivé místo

Hry jsou k absolvování v Kolíně a máte na výběr mezi Dvojitým agentem nebo Samarou.

  • Dvojitý agent je mírnější hra, která se odehrává v konspiračním bytě agenta George. Ten se záhadně ztratil i s dokumenty, o kterých vám před svým zmínění pověděl. Jednalo se o nejstřeženější informace pod krycím názvem “Hvězda”. Dokumenty měly dopomoci Sovětskému svazu ovládnout celý svět. Zvládnete vyřešit v časovém limitu, co se stalo s agentem a tajnými plány na ovládnutí světa než vás chytí KGB? Vyluštíte zapeklité hádanky a klíče k vyřešení záhady?
  • Hra Samara je podmětem hororového filmu Kruh z roku dva tisíce dva. Kde se začnou záhadně ztrácet a umírat lidé. Městečko je vystaveno tajemné kazetě. Při zhlédnutí nahrávky vám nezbývá moc času, než si pro vás přijde samotná Samara. Vaším úkolem je najít kazetu a zničit ji na pohřebišti Samary. Stihnete zachránit město, než Samara všechny zavraždí? Před absolvování této hry je dobré zhlédnout film, abyste se dozvěděli co nejvíce. Film vám pomůže pochopit příběh hry.

klíče k řešení hádanek
Neváhejte a přijďte se zabavit s kamarády nebo vytáhněte rodinu na společnou akci.