Dočasná ztráta erekce nemusí být tak tragická

Muži v produktivním věku, kterým slouží zdraví, a jsou schopni pohlavního styku, si mnohdy neuvědomují, jaké to je o erekci přijít a být naráz vyřazeni ze hry. V tu chvíli si uvědomíte, že jste přišli o jednu z nejcennějších schopností radovat se ze života způsobem, který znají jen dospělí, a který také mnohdy považují za nejkrásnější sdílení vzájemného partnerského vztahu. Sex je vyjádřením lásky a bez něj je to podobné, jako když zapomenete osolit a okořenit polévku, a nabíráte ji lžící jen jako jakousi vodu bez chutě. Brzy vás přestane bavit i jíst a sedět u stolu a budete z vašeho života otráveni a rozmrzelí.

rozmrzelá dívka

Ztratit erekci však nemusí být trvalé, existuje způsob, jak ji navrátit, ale chce to v první řadě pochopit příčinné souvislosti, proč k tomu došlo. Jistě, že můžete na Internetu objednat Oral Jelly Sildenafil 120 mg, jenže ten řeší pouze následky vašeho problému. Dokud neodstraníte příčinu, problém se bude táhnout třeba donekonečna.

Příčiny ztráty erekce hledejme hlavě sami v sobě. Musíte se zamyslet nad tím, co děláte špatně. Položte samo sobě následující otázky:

krásná dívka

Jak zdravě se stravuji – vliv stravy na erekci je zásadní, nepodceňujte jej a vyměňte fastfood, bílé pečivo, sladkosti, konzervované polotovary a přebytek masa a uzenin za celozrnné obilniny a luštěniny a za ovoce a zeleninu. Omezte také alkohol a cigarety a také kofein.

Jak moc se stresuji – opusťte postupně konfliktní mezilidské vztahy, zbavte se workoholismu, více odpočívejte a meditujte. Snažte se ze svého života stres zcela vyloučit a vypomáhejte si při tom vhodnými bylinami, které vám opět zvýší hladinu testosteronu a srazí přebytek adrenalinu a kortizolu, což také vyčerpává nadledvinky. Sex se do vašeho života může navrátit velice rychle a nebudete k tomu muset vynakládat tolik prostředků pro nákup drahých syntetických preparátů.