Co si dnes vezmu na sebe

Běžně každá z nás stojí u své skříně s pocitem, že v ní nic nemáme a po dlouhém čase někdy až hodinách, stejně vytáhneme a oblékneme, to co nosíme nejčastěji a nejraději. To v čem se zkrátka cítíme dobře. Časopisy a internet jsou plné tipů jak se oblékat, co s čím kombinovat, co nosit na podzim, v zimě a co na jaře a v létě. Jenže když se ale podíváme kolem sebe v ulicích, co mají ostatní kolemjdoucí na sobě, zjistíme, že je to stejně úplně jedno. Každý nosí, to co mu vyhovuje a pokud nemáme zrovna povolání, které vyžaduje dodržování oblékání podle trendů a rad stylistů, je vlastně úplně jedno co na sebe dáme.
dívka ve svetru
Ovšem, jsou určité pravidla, a ty bychom měli každý dodržovat. Protože i když se chceme oblékat podle sebe a nepotřebujeme poslouchat rady odborníků a raději máme pohodlí, vypadat jako šašci nemusíme. A že jsou případy, módních prohřešků, kterými jsme my Češi doslova pověstní. V čem děláme nejčastěji chyby?
zničené sandály
·         Asi nejznámější chybou v oblékání jsou ponožky v sandálech a uznejte, kolik takových lidí na ulici potkáte? Spousty, a určitě se vždy malinko pousmějete.
·         Oblečení, které nám nepadne, protože vybereme špatnou velikost. Ať už na sebe nasoukáme něco, co nám je malé nebo naopak na sebe dáme kousek, ve kterém plaveme. Moc dobře to nevypadá. I když volné rovná se pohodlné, někdy se to opravdu nehodí.
·         Zašpiněné nebo okopané boty. Boty bychom měli vyčistit, než vyjdeme ven. Nevypadá to opravdu dobře a spíše působíme jako šmudly.
·         Vykukující spodní prádlo z kalhot. Tak tohle vypadá opravdu komicky a vůbec ne hezky, pozor na to. Raději kalhoty potáhněte nahoru, pokud vám padají.
·         Moc veliké výstřihy. Decentní výstřih je fajn a může vypadat opravdu pěkně, nic se ale nemá přehánět.
·         Stopy po potu na oblečení. Tenhle problém řešíme snad všichni, hlavně v letním období. Když nestačí deodorant a i tak se potíte, zkuste nosit spíše trička bez rukávů nebo tmavé odstíny oblečení, na tom totiž tolik vidět nejsou.
volné kalhoty
Ale samozdřejmě je každého věc, jak vyjde ven a v čem je oblečený. Nejdůležitější je přece, jaký je člověk uvnitř a ne navenek. A popravdě, nenašli jste se náhodou, tak trochu v některém z uvedených bodů. Nevadí, ale třeba je právě teď čas na malou změnu.